Letné kurzy korálkovania – vyskúšajte túto techniku úplne zadarmo!

Ak ste doteraz váhali, či sa prihlásiť na naše kurzy a vyskúšať techniku šitia šperkov z koráliek, počas leta budete mať možnosť urobiť tak úplne zadarmo!  Naša nová a veľmi šikovná lektorka Judit sa na vás teší s nasledujúcimi témami: Peyote – základy, Obšívanie Swarovski kabošónov s technikou peyote a Obšívanie drevených guličiek.

1) PEYOTE – základy (25. 7. 2012, 15,00 – 17,00)
Téma: farebné rúrky, do ktorých je možné navliekať farebnú kožu alebo saténovú šnúrku s koncovkou, doplniť kovovými korálkami, menšími príveskami.

Rúrky sú vhodné pre začiatočníkov, lebo účastníci sa naučia techniku peyote, pričom vytvoriť hotový šperk nie je časovo náročné. Po zvládnutí techniky účastníci budú schopní vytvoriť aj väčšie, náročnejšie časti krásnych, plochých náramkov.

Použitý materiál:
11/0 Toho Tresaure, Miyuki Delica rôzne farby
šnúra 2mm, 4mm koža, satén, voskovaná bavlna
koncovky
zapínanie
kovové korálky, prívesky

2) PEYOTE – pokročilí (1. 8. 2012, 15,00 – 17,00)
Téma: obšívanie Swarovski kabošónov s technikou peyote round.
Obšívanie kabošónov v rôznych veľkostiach je veľmi často používaná technika pri tvorení luxusných šperkov. Po zvládnutí techniky účastníci budú schopní vytvoriť rôzne jednoduché aj zložitejšie šperky.

Použitý materiál:    Swarovski kabošón 14mm, 11/0 Toho Tresaure, Miyuki Delica
3) PEYOTE – pokročilí 2. (15. 8. 2012, 15,00 – 17,00)
Téma: obšívanie drevených guličiek
Šperky vytvorené z obšívaných korálok sú veľmi lákavé kvôli minimalistického tvaru a farebnej rôznorodosti rokajlov. Po zvládnutí techniky účastníci budú schopní vytvoriť šperky, ktoré obsahujú obšívané korálky v rôznych veľkostiach.
Použitý materiál:    drevené guľky 10mm, 11/0 rokajl

Za kurz sa neplatí, len za použitý materiál. Rezervovať miesto na letných kurzoch si môžete priamo u nás v predajni alebo na t. č. 0944 254 333.

Tešíme sa na vás!

This entry was posted in Rozvrh kurzov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.