Predvianočenie v Korálkovom svete – Pozvánka a dôležité info :)

Milí priatelia Korálkového sveta!

Prichádza december, a blížia sa vianočné sviatky. Čoraz častejšie rozmýšlame, čím prekvapiť našich blízkych. V uponáhlanom svete vlastnoručne vyrobené darčeky majú našťastie stále väčšiu hodnotu: začali sme si uvedomovať, že darčeky, do ktorých sme vložili kus srdca, potešia viac, ako najnovší telefón alebodrahé šaty.

Aby sa k vám včas dostal potrebný materiál alebo náradie pre vyrobenie darčekov, by sme vás chceli oboznámiť s našim koncoročným harmonogramom:

POZVÁNKA

15. decembra sa na vás tešíme s našou tradičnou PREDVIANOČNOU PARTY! Oplatí sa k nám zavítať v tomto čase okrem špeciálnej sviatočnej zľavy (-15 % na každý nákup) aj kvôli teplémučaju, chutným zákuskom a možnosti stretnúť sa s ďalšími kreatívnimi dušami.

WEBSHOP:
Objednávky odoslané do 9. decembra budú vybavené a odoslané ešte pred sviatkami. Samozrejme sa budeme snažiť, aby sa k vám včas dostali aj objednávky odoslané po tomto termíne, pri nich to však nevieme garantovať. Aby sme vám trošku pomohli, všetky balíčky, ktoré budú odoslané v termíne od 17. do 21. decembra, vám pošleme prvou triedou.

OBCHOD V BRATISLAVE:

V dňoch 8., 15. a 22. decembra (soboty) bude náš obchodík otvorený aj okrem riadnej otváracej doby. Tešíme sa na vás od 10.00 do 13.00, ak vám ešte chýba niečo na realizovanie nápadov, môžete si zaobstarať aj v sobotu doobeda :)

Prajeme vám príjemne prežitý čas adventu:

Kolektív Korálkového sveta

This entry was posted in Pozvánka, Všeobecné info. Bookmark the permalink.

Comments are closed.