Pozvánka + dôležité predvianočné informácie :)

Milí priatelia Korálkového sveta!

Prichádza december, a blížia sa vianočné sviatky. Čoraz častejšie rozmýšlame, čím prekvapiť našich blízkych. V uponáhlanom svete vlastnoručne vyrobené darčeky majú našťastie stále väčšiu hodnotu: začali sme si uvedomovať, že darčeky, do ktorých sme vložili kus srdca, potešia viac, ako najnovší telefón alebo drahé šaty.

Aby sa k vám včas dostal potrebný materiál alebo náradie pre vyrobenie darčekov, by sme vás chceli oboznámiť s našim koncoročným harmonogramom:

POZVÁNKA

14. decembra sa na vás tešíme s našou tradičnou PREDVIANOČNOU PARTY! Oplatí sa k nám zavítať v tomto čase okrem špeciálnej sviatočnej zľavy (-15 % na každý nákup) aj kvôli teplému čaju, chutným zákuskom a možnosti stretnúť sa s ďalšími kreatívnimi dušami. (FB stránka)

Aby sme potešili aj našich zákazníkov mimo Bratislavy, na objednávky odoslané 14. a 15. decembra tiež poskytujeme 15 % zľavu. (Táto zľava sa nekombinuje so zľavou udelenou našim verným zákazníkom, ale kombinuje sa s množstevnými zľavami. Odrátaná bude až na faktúre, nezobrazí sa teda priamo pri zadaní objednávky, ani na potvrdzujúcom maili.)

WEBSHOP:
Objednávky odoslané do 8. decembra budú určite vybavené a odoslané ešte pred sviatkami. Samozrejme sa budeme snažiť, aby sa k vám včas dostali aj objednávky odoslané po tomto termíne, pri nich to však nevieme garantovať. Aby sme vám trošku pomohli, všetky balíčky, ktoré budú odoslané v termíne od 16. do 20. decembra, vám pošleme prvou triedou.

OBCHOD V BRATISLAVE:

V dňoch 7., 14. a 21. decembra (soboty) bude náš obchodík otvorený aj okrem riadnej otváracej doby. Tešíme sa na vás od 10.00 do 13.00, ak vám ešte chýba niečo na realizovanie nápadov, môžete si zaobstarať aj v sobotu doobeda :)

+ jedno prakvapenie:
Ak v decembri odošleš objednávku, alebo prídeš na našu predvianočnú party doplniť svoje zásoby, a hodnota nakúpeného tovaru po zľave presahuje 50 EUR, ako darček od nás dostaneš zásobník na koráliky! (Akcia platí, kým sa neminie všetkých 100 kusov, čo sme pre vás pripravili.)

Prajeme vám príjemne prežitý čas adventu:

Kolektív Korálkového sveta

This entry was posted in Pozvánka, Správičky. Bookmark the permalink.

Comments are closed.