Aký bol Superduo maratón?

No jednoducho skvelý: s dobrou náladou, bazovou a mätovou limonádou, šikovnými ručičkami deviatich kurzovníčok a jednou usmievavou a milou lektorkou :)

Po prvýkrát nás navštívila lektorka zo zahraničia, konkrétne Zsuzsanna Veres. Maďarka žijúca vo Viedni tvorí pod prezývkou Vezsuzsi. Vymýšľaniu nových návodov sa venuje naplno, je to jej koníček aj práca. Má dve deti, obe radi navliekajú s maminkou.

Fotky z kurzu: Facebook

Na rozdiel od drvivej väčšiny z nás, už od začiatku korálkovej kariéry tvorí iba podľa vlastných nápadov. Rada sa sústredí na jednu techniku, aby vyskúšala všetky možnosti-nemožnosti, ktoré daný steh ponúka, až potom sa posunie k ďalšiemu. Z tvorenia má veľkú radosť, ale svoje šperky nikdy nenosí – o to viac ju teší, ak korálkovanie môže učiť – najmä taký šikovný kolektív, aký sme mali 21.júna v Korálkovom svete v Bratislave :)

Od milej účastníčky kurzu Katky sme dostali na kurz so Zsuzsi takúto odozvu: “Ďakujem veľmi pekne a už teraz sa teším na septembrový maratón ;)  určite bude tak perfektne zorganizovaný ako tento. Užila som si všetko od samotného korálkovania, cez príjemnú spoločnosť, chutné občerstvenie, Vašu ústretovosť a ochotu pri dolaďovaní materiálu. Fantastická bola aj Erika pri lámaní jazykovej bariéry ;)  a všestrannej pomoci, a obdivuhodná je tiež samotná Zsuzsi. No skrátka, bolo úžasne !;)”

Zsuzsi, ďakujeme pekne, že si prišla medzi nás, a už sa tešíme na ďalšie stretnutie! Katke aj všetkým účastníčkam ďakujeme za dobrú náladu. :)

So Zsuzsinou tvorbou sa môžete oboznámiť na stránke vezsuzsigyongyei.blogspot.hu. Ak ste nemali možnosť zúčastniť sa na kurze, jej návody na šité šperky si môžete kúpiť cez Etsy.

Ak ste nemali možnosť zúčastniť sa na kurze, jej návody na šité šperky si môžete kúpiť cez Etsy.
This entry was posted in Čo sa deje v Korálkovom svete?. Bookmark the permalink.

Comments are closed.