Korálikový maratón “Crescent” s Vezsuzsi

Dobrý deň!

Máme veľkú radosť, že k nám do Korálkového sveta opäť zavíta Zsuzsanna Veres, skvelá lektorka a autorka návodov, pôvodom z Maďarska, ktorá žije a tvorí vo Viedni pod prezývkou VEZSUZSI. Zsuzsa sa tvorbe návodov venuje naplno, je to jej koníček a práca. Od začiatku korálikovej kariéry tvorí iba podľa vlastných nápadov. Rada sa sústredí na jednu techniku, aby vyskúšala všetky možnosti – nemožnosti, ktoré daný steh ponúka, a až potom sa posunie k ďalšej. Z tvorenia má veľkú radosť, ale svoje šperky nikdy nenosí – o to viac ju teší, ak korálkovanie môže učiť. V spolupráci s ňou sme si pre Vás pripravili

KORÁLIKOVÝ MARATÓN “CRESCENT”

Maratón sa uskutoční 19.septembra 2015 (sobota)
10.00 – 16.30 hod. (prestávka 13.00 – 13.30 hod.)

Budete mať možnosť vyskúšať si až 11 projektov (8 tém) z tvorby Vezsuzsi, a to, koľko sa Vám podarí dokončiť, závisí od Vašej šikovnosti.

Tentokrát sme sa zamerali na koráliky “CRESCENT”, ktorých tvar zaujme na prvý pohľad, málokto však vie ako ich využiť vo svojej tvorbe. Na našom maratóne získate množstvo inšpirácií ako na to :)

Prihlásiť na maratón sa môžete na tel. č. 0944 254 333, mailom na mail@koralkovysvet.sk alebo osobne v predajni.

Maratón trvá 6 hodín a cena je 30eur.  Táto cena neobsahuje potrebný materiál. Všetky pomôcky a materiál sú dostupné k zakúpeniu v našom kamennom obchode. Prosíme vás, aby ste používali komponenty a koráliky zakúpené v Korálkovom svete. Ďakujeme.

Poplatok za kurz je potrebné uhradiť vopred, a to do 5 dní od prihlásenia, buď v hotovosti priamo v predajni, alebo prevodom na určený účet. Zálohu Vám vrátime v prípade, ak rezerváciu zrušíte najmenej 3 dni pred začiatkom kurzu. Za pochopenie ďakujeme.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Váš Korálkový svet

This entry was posted in Pozvánka, Rozvrh kurzov, Čo sa deje v Korálkovom svete?. Bookmark the permalink.

Comments are closed.