Vítame vás na blogu Korálkového sveta!

Dovoľte, aby sme vám prostedníctvom týchto pár riadkov opísali, za akým účelom bol tento blog založený:

  • Tento priestor bol vytvorený pre vás, šikovných a kreatívnych ľudí, aby sme vás mohli oboznamovať s novinkami a aktuálne prebiehajúcimi akciami. Postupne vám tu poskytneme rôzne návody, tipy a triky na jednoduché, rýchle, ale efektné šperky, ktoré budú doplnené o fotodokumentáciu. Nájdete tu aj užitočné informácie a vysvetlenie o jednotlivých pomôckach a typoch materiálov, či už z hľadiska veľkosti, druhu alebo vhodného použitia. Rady vám odpovieme a poradíme z vlastných skúseností na akúkoľvek otázku alebo dotaz. Taktiež vám priblížime tvorbu svetoznámych korálkaliek, linky na ich stránky, blogy a voľne stihanuteľné vzorky.
  • Na tejto stránke bude zverejňovaný aj aktuálny rozvrh kurzov pre daný mesiac. Samozrejmosťou bude podrobný zoznam použitého materiálu a zodpovedajúci obrázok daného šperku. Veľmi nás zaujívajú Vaše názory a nápady, tak nám smelo napíšte, ktorý šperk alebo techniku sa chcete naučiť!
  • Ako už bolo v úvode spomenuté, tento priestor bol vytvorený pre všetkých šikovných ľudí. Preto budeme veľmi rady, ak sa tu budete prezentovať svojou originálnou tvorbou a úžasnými zhotovenými vecičkami. Veríme, že kreatívTulipannosť spája ľudí a že vďaka tejto stránke vznikne príjemný priestor, kde sa budú vymienať názory a skúsenosti  a vzniknú nové priateľstvá. V blízkej budúcnosti vás budeme informovať o všetkých podrobnostiach.

Obsah tejto stránky budeme priebežne aktualizovať o ďaľšie príspevky a novinky. Veríme, že sa Vám tu bude páčiť, že sa sem budete radi vracať a že sa blog Korálkového sveta stane súčašťou Vašich obľúbene navštevovaných stránok.

S prianím pekného dňa:

Zuzka a Erika z Korálkového sveta

This entry was posted in Všeobecné info, Čo sa deje v Korálkovom svete?. Bookmark the permalink.

Comments are closed.