Mikulášska párty s akciami a prekvapeniami

Milí zákazníci, priatelia, priaznivci a súťažiaci!

Chceli by sme vás srdečne pozvať na našu Mikulášku párty, ktorá sa bude konať v sobotu 4. decembra v priestoroch Korálkového sveta (Župné nám. 3, Bratislava). V čase od 10,00 do 13,00 bude pre vás v našom obchodíku pripravené množstvo atraktívnych príležitostí.

Medzi ne určite patrí zľava na celý váš nákup, ktorý počas párty urobíte, a to vo výške 15 %! Samozrejmosťou bude aj milý darček k nákupu a dokonca každý nákup nad 10 € sa môže zapojiť do losovania. Podmienkou je vložiť blôčik z nákupu a osobnými údajmi do pripravenej urny a na konci párty bude vylosovaný jeden šťastlivec, ktorý získa hodnotný darček.

Počas párty sa dozviete aj mená výhercov nášho Korálkového kvízu, ktorých budeme žrebovať priamo pred vami z najlepších správnych odpovedí účastníkov kvízu.

Táto párty je príležitosť na stretnutie a spoznanie šikovných a kreatívnych ľudí a vzájomné vymieňanie si skúseností v príjemnom prostredí s chutným občerstvením. Tak si nezabudnite do kalendára poznačiť dátum 4.december a príďťe správiť dopoludnie v našej spoločnosti!

Tešíme sa na vás ;)

Zuzka a Erika z Korálkového sveta

This entry was posted in Akcia!, Pozvánka, Súťaže a hry, Čo sa deje v Korálkovom svete?. Bookmark the permalink.

Comments are closed.