Farba roka 2011 + súťaž :)

Spoločnosť Pantone® je celosvetovo uznávaným odborníkom v oblasti farieb a každoročne vyhlasuje farbu roka. Pre rok 2011 je to farba Honeysuckle v preklade Zemolezová.

“V čase krízy nám niečo musí zdvihnúť náladu. Zemolezová je podmanivá, stimulujúca farba, ktorá dodáva adrenalín ísť ďalej – perfektne odráža smútok a depresie, “vysvetľuje Leatrice Eiseman, výkonný riaditeľ Pantone Color Institute ®.”

Zemolezová je farbou odvážnou a sebaistou. Prináša nový a svieži pohlad pri riešení každodenných problémov. Ide o dynamickú a nevšednú sýtu červenkasto ružovú farbu, ktorá zlepšuje psychiku a dodáva odvahu a energiu. Svojou nápaditosťou pripomína jarné a letné dni. Je vhodná rovnako pre ženy a mužov, pričom upúta a osvieži každodenné aj večerné oblečenie. Veľmi vhodné sú rôzne doplnky v tejto farbe, ako napríklad šatka pre dámy a kravata pre pánov. Odporúča sa kombinovať zemolezovú so základnými farbami ako čierna, hnedá, modrá a zelená.

Skrášlite seba alebo svoje okolie touto farbou a dodajte si tak odvahu a energiu!

Zdroj : pantone.com

Podte sa hrať sa nami!

Vytvorte koláž pomocou programu Polyvore (polyvore.com), kde sa objaví farba Honeysuckle – Zemolezová (nemusí byť dominantná), a pošlite to na adresu mail@koralkovysvet.sk najneskôr do 28. februára, do polnoci! Ako vec nezabudnite uviesť: Súťaž: Farba roka 2011!

Dôležité:

Uzávierka súťaže sa presúva na 6. marca 24,00. Koláže potom budú uverejnené na Facebooku, kde sa prebieha hlasovanie od 7. marca do 13. marca.

Najlepšie koláže budú uverejnené na našom blogu, a ten najštýlovejší sa môže tešiť na darčekovú poukážku v hodnote 20,00 EUR :)

Súťaž podporuje aj portál SAShE.sk.

This entry was posted in Správičky, Súťaže a hry. Bookmark the permalink.

Comments are closed.