Septembrová akcia na polodrahokamy!

Vážení zákazníci, dovoľte, aby sme vás upozornili na našu aktuálne prebiehajúcu 20 % akciu na polodrahokami. Táto akcia platí od 15.septembra až do konca mesiaca! Zľava platí na všetky objednávky odoslané v tomto termíne a taktiež pri osobnom nakupovaní v našom kamennom obchodíku. Na stránke sú uvedené pôvodné ceny, z čoho sa na faktúre alebo pri zaplatení v hotovosti sa odpočíta zľava. Zľavu na polodrahokamy a minerály nie je možné kombinovať s inými zľavami.

Dovoľte, aby sme vám povedali niečo o týchto krásnych kúskoch :

Polodrahokamy nazývame minerály, voľne sa nachádzajúce v prírode, ktoré boli opracované na danú veľkosť a tvar. Existuje veľmi veľa druhov polodrahokamov, niektoré dokonca vo viacerých farebných prevedeniach. Medzi ich výnimočnosť určite patrí krásne zafarbenie, pričom každý kus je odlišný, originálny a neopakovateľný. Farebná odlišnosť toho istého druhu kamienka nie je vadou, ale práve naopak, vypovedá o jeho už spomínanom prírodnom pôvode. Súčasťou ich vlastností je aj pre mnohých dôležitá sila, ktorú vyžarujú a tým ovplyvňujú naše zmysly, energiu a celkovú psychiku. Vďaka svojmu výzoru aj vlastnostiam sú veľmi obľúbené pri výrobe šperkov.

Pri výbere polodrahokamu sa môžete nechať ovplyvniť ich farbou, znameniami zverokruhu,  ich liečivými vlastnosťami a pozitívnymi účinkami, alebo jednoducho intuíciou. V súčasnosti sme výrazne rozšírili nami ponúkaný sortiment polodrahokamov, preto neváhajte a nájdite si svojho favorita aj vy! :)

Sortiment polodrahokamov a minerálov si môžete pozrieť kľiknutím sem: polodrahokamy a minerály.

This entry was posted in Akcia!. Bookmark the permalink.

Comments are closed.