Predvianočné mini súťaže!

Milí zákazníci a priatelia Korálkového sveta,

Chceli by sme sa vám poďakovať za dôveru, ktorú ste nám počas celého roka prejavili vašimi nákupmi a objednávkami. Dúfame, že tak ako sme vám spríjemňovali leto mini súťažami, tak vás potešíme aj v tomto predvianočnom čase.  Pretože opäť každý pondelok bude spustená mini súťaž! A keďže sa patrí ukončiť rok vo veľkom štýle, darčeky budú naozaj exkluzívne ;)

Trošku sme pozmenili pravidlá ako sa môžete do súťaže zapojiť, takže treba spraviť nasledovné :

1.) navštíviť stránku Korálkovému svetu na Facebooku

2.) pridať sa k jej fanúšikom, kliknutím na 3.) pridať komentár k súťažnej fotke (napr. aj jedno slovo, smajlík,…)

4.) a zdieľať danú fotku v jednotlivých týždňoch (túto možnosť nájdete pod každou fotkou hneď vedľa možnosti komentovať a po kliknutí sa zobrazí okno, kde potvrdíte „zdieľať fotku“)

Súťaž bude prebiehať vždy od pondelka do piatku do 12.00. Vašou hlavnou úlohou bude pridať sa k fanúšikom Korálkového sveta, napísať komentár k súťažnej fotke kedykoľvek v priebehu daného týždňa a „zdieľať“ túto fotku. V piatok poobede vyžrebujeme jedného šťastného komentujúco-zdieľajúceho. Darčeky sa budú obmieňať, ale každý týždeň to bude skutočná lahôdka ;) Preto neváhajte, skúšajte svoje šťastie a súťažte, respektíve komentujte, do Vianoc máme len tri týždne ;)

Upozornenie : Aby bola vaša účasť v súťaži platná, treba pridať len jeden komentár a zdieľať fotku. V prípade že pridáte viaceré komentáre, budete zo súťaže vyradený. Ďakujeme za pochopenie.

This entry was posted in Súťaže a hry. Bookmark the permalink.

Comments are closed.