Novinky od firmy Swarovski na jesennú/zimnú sezónu

Firma Swarovski každoročne predstaví svoje novinky dvakrát, raz na jarnú-letnú a raz na jesennú-zimnú sezónu. Už sme netrpezlivo čakali, aké nové farby, odtiene, koráliky, kabošony a vylepšené výbrusy vymysleli teraz.

Teraz už môžeme vyhlásiť, že šikovní a kreatívni dizajnéry tejto renomovanej firmy nás nesklamali ani svojou najnovšou kolekciou, ktorú charakterizuje kontrast tém aj farieb. Vedúcou myšlienkou je na jednej strane oslava prírody a prirodzenosti, na druhej strane nostalgická nálada a jej protipól: optimizmus, orientácia na budúcnosť a dokonca jemná frivolita.

Nová farba Crystal Silver Night dopĺňa líniu klasickej elegancie a evokuje hlbokú a hviezdami posypanú nočnú oblohu. Hotovým výrobkom požičia autoritu, sofistikovanosť aj vznešenosť.

Ďalšia inovácia je farba Sunflower, ktorá reprezentuje babie leto, šťastie a teplo posledných slnečných lúčov. Kým v západnej civilizácii žltá farba symbolizuje pozitivitu a optimizmus, v kultúrach východu odvahu, mier a harmóniu duší.

Nové kabošony a koráliky nás na krátky okamih vrátia späť do minulosti, aby sme mohli razantne vykročiť do budúcnosti. Tieto kontrastujúce témy sú spojené nadčasovými tvarmi inšpirovanými prírodou.

Najzaujímavejšou novinkou je pravdepodobne tzv. „crystal print”, teda koráliky aj kabošony dekorované rôznymi krásnymi motívmi. Šmrnc a luxusnosť dodá kontrast medzi priehľadnými kryštálmi a medzi jasnými, čiernymi grafikami.

Nové kryštáliky Swarovski nájdete už čoskoro v našom webshope na adrese http://www.koralkovysvet.sk/eshop/.

This entry was posted in Novinky, Správičky. Bookmark the permalink.

Comments are closed.