Veľká jarná sútaž

Korálkový svet oslavoval prvé výročie svojej existencie – ďakujeme pekne každému nášmu zákazníkovi za milé slová, za povzbudenie, za každý mail, ktorý sme v tomto období dostali. Nesmierne nás to potešilo!

8. mája bolo u nás v predajni veľmi veselo. Súviselo to s horeuvedenou významnou udalosťou, v rámci ktorej sme prezradili aj to, kto vyhral našu veľkú jarnú súťaž. Aby sme uspokojili zvedavosť aj tých, ktorí sa na narodeninovej party nemohli účastniť, uvádzame tu zoznam výhercov:

Hlavné ceny:

1. Monika Feješová: Brošňa Mon Printemps
2. Anna Bognárová: Súprava náramku a prsteňa Už len spomienka na zimu
3. Mónika Ágh: Súprava v zelených odtieňoch

Kým prvú cenu udelili Erika a Zuzka z Korálkového sveta, o druhom mieste rozhodla Saša Šmidáková z portálu SaShE.sk. Tretia cena je nazvaná „Mužským okom”, a výherkyňu vybrala v tieni pôsobiaca mužská posádka Korálkového sveta. Výhercovia dostali darčekové balíčky od Korálkového sveta v hodnotách 50, 40 a 30 EUR obsahujúce knihy, české kryštály Preciosa a kryštály Swarovski, rôzne korálky a bižutérne komponenty.

Cena obecenstva:

sperk9 Cenu obecenstva vyhrala Ivana Zemiaková s príveskom Dreaming Butterfly. Dostala až 67 hlasov, pričom ceľkový počet hlasujúcich bol 945. Tesne po Ivke, ktorá vyhrala darčeky v hodnote 20 EUR, sa umiestnili Saša Škripeková so setom náramku a náušníc Retro Spring a Zuzana Lovritsová so svojim Zeleným setom.

Mimoriadné ceny:

sperk10 Mimoriadnu cenu a balíček v hodnote 20 EUR sme udelili Viktórii Rohoňovej, ktorá je podľa našich vedomostí najmladšou účastníčkou súťaže. Zapojila sa s dvoma dielami: s príveskom Dante a náušnicami Green.

sperk11

Kým v horeuvedených kategóriach súťažili všetky šperky, vyčlenili sme aj kategóriu pre šperky robené inou technikou, než je korálkovanie. Sú to diela z drôtu, z polymérovej hmoty, textilu atď. Spomedzi nich sme vybrali ako najlepšiu Valériu Torokovú a jej náhrdelník vyrobený z ruženínu, riečnych perál, hematitu a postriebreného drôtu. Valéria dostala darčekové balenie v hodnote 20 EUR.

Gratulujeme výhercom súťaže, a ďakujeme všetkým účastníkom za krásne príspevky! Veríme, že aj s touto súťažou sme vás motivivali k ďalšej tvorbe, a môžeme vám sľúbiť, že ani súťaž, ani stretnutie nadšencov kreativity v Korálkovom svete nebola naša posledná akcia.

Prajeme Vám príjemný zvyšok víkendu:
Zuzka a Erika z Korálkového sveta

Svoju súťažnú, aj nesúťažnú tvorbu môžete predávať na stránke mediálneho partnera súťaže: SAShE.sk – obchodíku s originálnym handmade dizajnom.

Cannot connect to database
do vasej pozornosti