sashe.sk

SAShE.sk je prvý slovenský internetový obchod s handmade dizajnom. Priestor pre predaj originálnych výrobkov: šperkov, módy, tašiek, doplnkov, interiérového dizajnu, obrazov. Priestor pre šikovných ľudí, ktorí dokážu vyrobiť pekné veci. Pridaj sa k nám a poď ukázať svoju tvorbu celému Slovensku!

hotfixdesign.sk

Naša spoločnosť HotFixDizajn sa zaoberá návrhom a výrobou hot-fix aplikácií. Hot-fixy sú nažehľovacie sklenené a brúsené krištáliky, ktoré sa nažehlujú na textil alebo kožu vysokou teplotou a tlakom. Možno ich poznáte ako Swarovski kamienky, štrasové kamienky, umelé diamanty - rhinestones. Ide o najväčší módny hit a luxusný výrobok, v ktorom budete neprehliadnuteľní. Krištáliky hot-fix aplikácie ponúkame vo viacerých farbách a veľkostiach. Na slnku, v žiari reflektorov a svetiel sa budete nádherne lesknúť a cítiť ako naozajstná hviezda.

ewellyne.sk

Venujeme sa hlavne výrobe korálok z polymerovej hmoty. eFIro tvori vacsinu z nich a eWELLyne dava vecickam finalnu podobu. Nasa tvorba je teda vysledkom skvelej timovej prace.

handart.sk

Online obchod s handmade výrobkami. Ak chceš originálny darček - prídi si vybrať! Ak tu chceš originálne veci predávať - stačí sa zdarma zaregistrovať! Neboj sa zviditeľniť a ukázať svoju šikovnosť!!!

keyoka.sk

Keyoka.sk je portál pre šikovných tvorcov handmade, umenia a dizajnu. Je otvorený pre všetkých šikovných ľudí, ktorí majú záujem prezentovať a predávať svoje produkty. Predajcovia si vytvárajú svoj profil a eshop, ktorý si sami spravujú a ich produkty sa takto dostávajú priamo bližšie k ľuďom. Na Keyoke nájdete každý týždeň nový profil predajcu s rozhovorom, fotoseriály zaujímavých ľudí vo veciach a s vecami z Keyoky, blogy, možnosť interakcie s tvorcami, ktorí ocenia spätnú väzbu k svojej tvorbe. A samozrejme, na neustále sa rozširujúcu ponuku jedinečných vecí.

finimi.sk

BEZPLATNE STIAHNUTEĽNÝ
Prvý slovenský elektronický časopis o nás, pre nás a s nami, tvorivými dušami. Postupy, návody, tipy a triky, užitočné informácie a mnoho iného hlavne z oblasti tvorby šperkov... Ponúka originálne nápady na tvorbu, inšpiráciu a priestor na prezentáciu všetkým tvorivým dušiam. Pridajte sa k jeho autorom, a/alebo prezentujte v ňom svoju tvorbu. Ste vítaní!

svetrucnychprac.sk

Stránka svetrucnychprac.sk prezentuje ručné práce od Eveline Palmont. V prvom rade sú tu fotografie šperkov, ale nájdu sa aj gobelíny, vyšívanie a háčkovanie. Ak má niekto záujem, môže si tu bezplatne stiahnuť aj niekoľko vzoriek s pracovným postupom.

do vasej pozornosti